SCARICA GRATIS

Kur'an Günlüğüm(Her güne ayet)

  • CERCA PER TIPO
  Kur'an Günlüğüm(Her güne ayet) icon

  Kur'an Günlüğüm(Her güne ayet)

  da: Kur'an Günlüğü 529 8.8

  8.8 Valutazione degli utenti
  SCARICA GRATIS

  Schermate

  Descrizione

  - Uygulamanın amacı her gün Kuran'ı Kerim'den bir yada anlam bütünlüğünü korumak için ayrılmamış birden fazla ayetin bildirim olarak ekrana gelmesidir.
  - Uygulama internetsiz çalışmakta olup, toplam 2053 ayet içermektedir. İstenildiğinde bu ayetler 'Yeni Ayet Göster' buton yada menüsü ile de 626 ayetler grubu içerisinden uygulamanın o anda ürettiği bir sayıya göre karışık olarak görülebilmektedir.
  - Görülen ayetler, görülme sırasına ve daha önce kaç kez görüldüğüne göre 'Görülme Geçmişi' kısmından incelenebilmektedir.
  - Ekrana basılı tutulduğunda ayetlerin tekli yada liste olarak kopyalanma, paylaşılma ve favorilere eklenme özellikleri de bulunmaktadır.
  - Uygulama içerisinden Kuran'ı Kerim'de geçen duaların arapça, latince ve meali, tasnif edilmiş Dünya hayatı,imtihan ve müminlerin özellikleri ile ilgili ayetler incelenebilmektedir.
  - Uygulamada herkese hitap edebilmesi için Diyanet İşleri Başkanlığı meali kullanılmıştır.
  - Bildirim saati olarak 20.00 ayarlanmış olup, bu saatin değiştirilmesi ve birden fazla bildirim eklenmesi mümkündür.
  - Uygulamanın gelişebilmesi için görüş ve önerilerinizi, Google Play üzerinden ya da mobilkurangunlugum@gmail.com adresimiz aracılığı ile iletebilirsiniz.

  Etiket: Quran, meal, Kuran meali,Kur'an meali, her güne ayet, ayet günlüğü, ayet günlüğüm,günlük ayet,günlük Kuran, günlük dua, tefsir, hadis, hadisi şerif, sünnet, hz muhammed, peygamber, islam, muslim, namaz, namaz vakitleri, ezan, ezan vakti, sure, ibadet, hatim, sohbet, dua, cevşen, büyük cevşen, Kuran öğreniyorum, Kuran öğren, Kur'an öğreniyorum, elif ba, Kur'an öğren, Kuran oku, Kuran araştırma, evliya, internetsiz Kuran, türkçe Kuran, Kuran türkçe meali, Koran, Yasin, Kuran oku, diyanet, whatsapp, kindle, skype, subway surf, facebook, candy crush saga, instagram, regions

  Recensioni degli utenti

  da 529 revisioni

  "Fantastica"

  8.8